
Перший хворий на COVID-19 в Україні.
Мешканець Чернівців, у якого першим підтвердили коронавірус, пройшов лікування, тести на інфекцію не виявили.
В Україні є перший пацієнт, який вилікувався від коронавірусу, повідомив президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 20 березня.
Хворому із Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І другий також показав негативний результат.
Крім того, президент подякував фахівцям Інституту молекулярної біології Національної академії наук України за оперативне виготовлення першої партії експрес-тестів, а також повідомив, що в найближчі дві доби в Україну прибудуть:
• 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;
• 10 апаратів штучної вентиляції легень;
• 1 млн масок, які надійдуть до Українських аптек
• 100 тисяч. масок підвищеного захисту для лікарів та працівників поліції;
• 400 тисяч. експрес-тестів та 10 тиc. літрів дезінфекційної води.
Як відомо, в Україні 2 березня було підтверджено перший випадок захворювання на коронавірус. Пацієнт перебував у лікарні Чернівців, його дружина – на обсервації.
Повторний тест показав наявність у чоловіка коронавірусу. А третій тест 16 березня виявився негативним.
Станом на 10.00 20 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальних.
позаполітична операція: пошук допомоги у боротьбі з коронавірусом йде за всіма рівнями, – Кулеба
За матеріалами: Корреспондент.net