Перший хворий на COVID-19 в Україні.

Перший хворий на COVID-19 в Україні.


Мешканець Чернівців, у якого першим підтвердили коронавірус, пройшов лікування, тести на інфекцію не виявили.

В Україні є перший пацієнт, який вилікувався від коронавірусу, повідомив президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 20 березня.

Хворому із Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І другий також показав негативний результат.

Крім того, президент подякував фахівцям Інституту молекулярної біології Національної академії наук України за оперативне виготовлення першої партії експрес-тестів, а також повідомив, що в найближчі дві доби в Україну прибудуть:

• 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;

• 10 апаратів штучної вентиляції легень;

• 1 млн масок, які надійдуть до Українських аптек

• 100 тисяч. масок підвищеного захисту для лікарів та працівників поліції;

• 400 тисяч. експрес-тестів та 10 тиc. літрів дезінфекційної води.

Як відомо, в Україні 2 березня було підтверджено перший випадок захворювання на коронавірус. Пацієнт перебував у лікарні Чернівців, його дружина – на обсервації.

Повторний тест показав наявність у чоловіка коронавірусу. А третій тест 16 березня виявився негативним.

Станом на 10.00 20 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальних.

позаполітична операція: пошук допомоги у боротьбі з коронавірусом йде за всіма рівнями, – Кулеба

За матеріалами: Корреспондент.net