КМДА ухвалила рішення про запровадження надзвичайної ситуації у Києві.
Документи щодо запровадження надзвичайної ситуації проходять юридичні процедури
У Києві ухвалили рішення про запровадження надзвичайної ситуації. Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Документи про запровадження ЧС біля столиці проходять юридичні процедури.

“Рішення про надзвичайну ситуацію запроваджено державною надзвичайною комісією по всій території країни 10 березня. А ми позавчора підтвердили посилення обмежувальних заходів та запровадили надзвичайну ситуацію на території міста Києва”, – сказав Микола Поворозник.
Нагадаємо, 18 березня на Київщині було введено режим надзвичайної ситуації. Ситуацію з коронавірусом на території області класифікували як “медико-біологічну надзвичайну ситуацію природного характеру регіонального рівня”.
За матеріалами: 112.ua