П’ятеро чоловіків із підозрою на коронавірус намагалися втекти з інфекційки
Для багатьох українців пандемія COVID-19 здається чимось розважальним та несерйозним, тож величезна кількість людей забиває на власну та колективну безпеку.
Українців, які повернулися з РФ, не випустили з лікарні
Про це свідчать і бажання народу набиватися в маршрутки по 40+ осіб, і відмова від носіння засобів захисту, і взагалі кількість людей, що прогулюються вулицями.
Ще один зашквар, пов’язаний з людьми, які можуть хворіти на коронавірус і відповідно передавати його, стався у Волинській області.
Як стверджує голова Любешівської районної державної адміністрації Сергій Фесіков, у четвер, 19 березня, п’ятеро поміщених в обсервацію через підозру на коронавірус чоловіка спробували втекти.
Заразитися вони могли у Росії, куди моталися на заробітки. А після повернення додому ватоголові любителі Шарія та Путіна затемпературили. Ось їх і засадили до інфекційки Любешівської центральної райлікарні.
– Стан здоров’я їх задовільний, температури ні в кого немає. Аналізи перевіряють. Поліція забезпечує цілодобову охорону, щоби госпіталізовані не втекли, бо дуже рвуться це зробити. Заблоковано їхню машину. Про всяк випадок поліцейські сидять біля інфекційного відділення. Чекаємо на результати, – розповів Фесіков.
Зазначимо, що на даний момент у нашій країні зареєстровано лише 26 випадків зараження китайським коронавірусом.
Нагадаємо, 11 березня Кабмін запровадив тритижневий карантин по всій території України.
13 березня глава РНБО Олексій Данилов заявив про закриття українських кордонів для іноземців. Наступного дня це рішення схвалив президент Володимир Зеленський.
16 березня глава держави створив Координаційну раду з боротьби з китайським коронавірусом та анонсував посилення карантинних заходів в Україні.
17 березня Верховна Рада ухвалила закон “Про захист населення від інфекційних захворювань”, який передбачає покарання за порушення правил карантину.
18 березня в Україні набули чинності обмеження на транспортне сполучення, роботу магазинів та проведення масових заходів. Проте з їхньою реалізацією виникли певні проблеми.
Раніше повідомлялося, що в Україні почали карати за порушення карантину.

З 18 березня працівники НПУ виписали понад 30 штрафів порушникам карантинних заходів.
За матеріалами: Без Табу