Міносвіти запустить більше уроків для школярів: причина
У міністерстві освіти та науки України розуміють, що всі учні виконують завдання, які їм надсилає вчитель у рамках дистанційного навчання. Тож уже з 23 березня відомство запустить більше відеоуроків.
Про це на брифінгу розповіла заступник міністра освіти України Любомира Мандзі.
В основному, зараз ми повинні говорити про самостійно-дистанційні елементи навчання учнів. Ми розуміємо, що, напевно, не всі учні на сьогоднішній день виконують ті завдання, які пересилає чи якимось другим шляхом спілкується з учителями, – пояснила заступник міністра освіти.
Також Любомира Мандзій розповіла, що зараз на каналі “Київ” та “Рада”, а також на ютуб-каналі міністерства освіти вже доступні відеоуроки ЗНО 2020:
З понеділка ми проводимо організаційні заходи щодо організації відеоуроків у форматі онлайн на різних майданчиках. Про це ми повідомимо вам завтра чи в понеділок,
– Розповіла заступник міністра.
Нові відеоролики вже будуть орієнтовані на учнів середньої школи. Усі педагоги працюватимуть із дому: наказ міністерства
Що відомо про карантин в Україні?
Кабінет міністрів видав постанову, за якою з 12 березня в установах загальної та вищої освіти, художніх та спортивних школах, дитячих садках запроваджується дистанційне навчання. Карантинні заходи продовжаться до кінця березня.
Також скасували рух залізниці, міжміські та міжобласні перевезення. У Києві, Харкові та Дніпрі з 17 березня закрили метро.
Дозволено пересуватися лише маршруткою (до 10 осіб на одну маршрутку), у тролейбусі та трамваї (до 20 осіб), у таксі, особистим автомобілем чи пішки.
За матеріалами: 24tv.ua