ЄС відмовився обговорювати колекцію вуглецю з Росією: що тут Україна

ЄС відмовився обговорювати колекцію вуглецю з Росією: що тут Україна


ЄС відхилив прохання Росії про консультації щодо пакету заходів щодо регулювання вуглецевих кордонів (збирання вуглецю). Причину називали “агресивною війною” Російської Федерації проти України.

Про це повідомляється РейтерсПоле

Агентство пише, що раніше в травні Російська федерація запросила консультації СОТ (Всесвітня організація торгівлі) з ЄС щодо своєї прикордонної асамблеї для виборів у вуглецю. Це, у свою чергу, є першим кроком “у суперечці до початку офіційного розгляду”. Відповідь була такою:

“Європейський Союз вважає, що споживання, які вимагає Російська Федерація, не може бути плідним і не може призвести до взаємного прийнятного вирішення питання, що розглядається”, – представлений у СОТ 26 травня.

Якщо Росія експортує сталь, добрива, цемент та набагато більше в ЄС, тоді використовується під час їх виробничої енергії з високими викидами вуглекислого газу.

У зв’язку з цим ЄС потрібно сплатити за цю плату при імпорті. Мета полягає в тому, щоб зробити товари, грубо кажучи, “брудні” країни не мали переваг порівняно з товарами з ЄС, де виробники вже платять за викиди.

Таким чином, плавання (механізм коригування вуглецю – це механізм коригування вуглецю на кордоні) – це «вступний внесок» на європейський ринок.

Читати:  Декарбонізація можлива лише у діалозі з бізнесом