Найманці РФ застосували міномети біля Авдіївки, у Водяного скидали боєприпаси з безпілотника


Сьогодні озброєні формування Російської Федерації 4 рази порушили режим припинення вогню на Донбасі, застосувавши при цьому міномети калібру 82 мм, а також гранатомети різних систем, БПЛА, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр операційної системи.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування “Схід” неподалік Авдіївки противник двічі вів вогонь по наших позиціях з мінометів 82-го калібру, випустив 22 міни, а також автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї. Поблизу населеного пункту Водяний ворог застосовував БПЛА для скидання пострілів ВОГ-17, а захисників Славного обстріляв із великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець об’єднаних сил отримав поранення.

Випадки захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано.

Підсумки за минулу добу

16 травня збройні формування РФ 6 разів порушили режим припинення вогню. Противник відкривав вогонь за позиціями Об’єднаних сил із заборонених мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Факти ворожого вогню було зафіксовано неподалік населених пунктів Новотроїцьке, Лебединський, Гранітне, Авдіївка та Новгородське.

За даними розвідки, 16 травня українські військовослужбовці поранили одного російського окупанта.

Минулої доби представниками Національної поліції зі складу Об’єднаних сил розкрито серед цивільного населення 2 навмисних вбивства, 6 крадіжок, 2 факти незаконного поводження з вогнепальною зброєю та боєприпасами та 9 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин. Також виявлено 54 адміністративні правопорушення.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду до контрольованої Об’єднаними силами території в’їхали 32 особи, у зворотному напрямку лінію розмежування перетнули 20 осіб.

А на Донеччині жінка вибухнула на міні, коли хотіла залишити окуповану територію.

Раніше повідомлялося, що на фронті бойовики поблизу Широкіно та Орєхово вдарили з артилерії забороненого калібру. А Мар’їнку обстріляли з гранатометів. Полює на бійців на цих позиціях постійно і снайпер. Про це військові розповіли нашому військовому кореспонденту Олексію Кашпоровському.

Читати:  Скільки буде коштувати і від чого залежатиме вартість землі

За матеріалами: Сьогодні