Лабораторіям виділили понад 1 млн грн на створення української вакцини від COVID-19, – “слуга народу” Радуцький
Кошти перераховані на рахунки державних центрів у Львові та Харкові.
Уряд виділив понад 1 млн грн на “винахід української вакцини” проти коронавірусу SARS-CoV-2. Таку інформацію в ефірі шоу Народ проти каналу Україна 24 повідомив нардеп Слуги народу Михайло Радуцький. Цензор.НЕТ.
За словами голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я, в Україні є лабораторії, які займаються вакцинами – вони знаходяться у Харкові та Львові.
“Цим лабораторіям вже виділено кошти на дослідження робіт з винаходу української вакцини. Ці гроші вже пішли. Мені здається, більше мільйона до Львова пішло і якась сума до Харкова”, – сказав Радуцький.