Юлію Тимошенко підключили до апарату ШВЛ

Юлію Тимошенко підключили до апарату ШВЛ


За інформацією журналістів, лідер фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко перебуває у тяжкому стані: її тримають на апараті вентиляції легень.

За інформацією журналістів, температура Юлії Тимошенко не опускається нижче за відмітку 39. Водночас дочка Тимошенко – Євгенія та зять – Артур Чечеткін, переносять хворобу у легкій формі.

Зазначається, що стан Юлії Тимошенко оцінюється як стабільно тяжкий. Лідер фракції “Баківщина” підключили до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Прес-секретар Юлії Тимошенко зазначила, що з вечора 24 серпня Юлія Тимошенко отримує інтенсивний курс терапії згідно з протоколом лікування COVID.

Нагадаємо, журналісти дізналися про діагностування коронавірусу у Юлії Тимошенко 23 серпня. Пізніше це підтвердив речник політика

За матеріалами: Еспресо

Читати:  Мобілізація торкнулася 90% компаній. Бізнес розповів, до чого готуватись — як зміняться зарплати