Ваші криптографічні ключі незабаром зможуть безпечно плавати на навколоземній орбіті через «космічний гаманець», створений CryptoSat, Dfns

Ваші криптографічні ключі незабаром зможуть безпечно плавати на навколоземній орбіті через «космічний гаманець», створений CryptoSat, Dfns


Криптовалюти, незважаючи на те, що вони сумнозвісно нестабільна та нерегульована галузь, компенсують трильйонний сектор, у якому щодня беруть участь мільйони інвесторів. Щоб запропонувати наступні передові рішення безпеки для цифрових активів, Cryptosat і Dfns об’єдналися, щоб створити «Космічний гаманець». Цей сервіс матиме закриті ключі криптогаманців, збережені на низькій навколоземній орбіті, що робить його недоступним для зловмисників.

Команда випускників Стенфордського університету створила Cryptosat, стартап, який розробляє супутники, які підживлюють і покращують криптографічні, блокчейн і реєстраційні програми. Dfns, з іншого боку, є компанією з безпеки комп’ютерів і мереж, яка надає інфраструктуру гаманця для Web3.

Разом ці дві організації розробили Space Wallet. Щоб запропонувати покращений захист від фінансово збиткових атак, Space Wallet використовуватиме «інноваційну схему порогового підпису».

По суті, це означає, що для розподілу приватних ключів між декількома підписантами необхідно надати їх схвалення для підтвердження транзакції. Крім того, Space Wallet, що підтримує супутник Cryptosat, також повинен буде підписати (схвалити) транзакцію.

Cryptosat також забезпечить повну перевірку всіх транзакцій.

Відповідно до а звіт Cryptowisser, якщо транзакцію буде позначено як підозрілу або скомпрометовано через наземну інфраструктуру, спеціальні функції криптосупутника почнуть діяти негайно.

Незмінна книга аудиту транзакцій супутника зареєструє інцидент і надасть дані, які допоможуть правоохоронним органам відстежити винного зловмисника.

«Супутники Cryptosat розташовані на низькій навколоземній орбіті і тому залишаються абсолютно недоступними навіть для найбільш добре фінансованих хакерів, які фінансуються державою. Компанія також використовує передові методи моніторингу, щоб гарантувати, що будь-яка спроба наблизитися до її супутників буде виявлена», — цитується у звіті засновник Cryptosat доктор Ян Міхалевський.

Крістофер Гріло де Фонтен, генеральний директор і співзасновник Dfns, написав про розробку в Twitter.

Читати:  Ціна криптовалюти сьогодні: біткойн зберігає вартість вище 28 000 доларів, незважаючи на втрати від ETH, BNB

Згідно зі звітом Chainalysis у лютому 2023 року, минулий рік став найгіршим за всю історію крадіжок криптовалюти: хакери вкрали 3,8 мільярда доларів (майже 31 100 крор рупій) на чолі зловмисників, пов’язаних із Північною Кореєю, які заробили більше, ніж будь-коли раніше.

Загалом у січні цього року фірма з безпеки блокчейнів зафіксувала 24 криптоексплойти. У сукупності ці дії призвели до збитків у розмірі 8,8 мільйонів доларів (приблизно 72 крори рупій).

Кілька постачальників послуг гаманців, які не є опікуном, зафіксували відтік користувачів після послідовних хакерів. Провал кількох криптопроектів також створив серйозну загрозу для їх фінансової стабільності.

Космічні гаманці можуть стати наступним технологічним прогресом, який може повернути довіру користувачів до постачальників послуг гаманців, які не є кастодіальними.

Що стосується Cryptosat, то в січні цього року ракета Falcon 9 компанії SpaceX Ілона Маска вивела на орбіту Землі супутник Crypto1 від команди Cryptosat. Як і його попередник, цей супутник призначений для забезпечення криптографії, блокчейну та реєстраційних програм.

Фізична недоступність супутників робить їх надійним сховищем інформації, що гарантує конфіденційність конфіденційних даних і обчислень.


Чи є Xiaomi Pad 6 найкращим Android-планшетом, який можна придбати за рупій? 30 000 в Індії? Ми обговорюємо останній планшет компанії середнього класу в останньому епізоді Orbital, подкасті Gadgets 360. Orbital доступний на Spotify, Гаана, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music і де б ви не отримували свої подкасти.