В Україні підтверджено 26 випадків коронавірусу.

В Україні підтверджено 26 випадків коронавірусу.


Українці почали заражати коронавірусом один одного – МОЗ. МОЗ зафіксувало три нові випадки зараження коронавірусом: один – у Києві, один – у Житомирській області та вперше два хворих у Дніпропетровській області.

Станом на 20:00 19 березня лабораторно підтверджено 26 випадків інфікування COVID-19 в Україні, повідомляє прес-служба МОЗ.

За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано лише 17 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (10), Житомирська (1), Київська (2), Донецька (1), Івано-Франківська (1) області та Київ (2).

За результатами досліджень регіональних лабораторій виявлено: Дніпропетровську – 2, Житомирську – 1, а також один випадок підтверджено у столиці.

Мер Житомира Сергій Сухомлін про перший випадок захворювання у місті

За 19 березня в Україні офіційно зареєстрували п’ятьох інфікованих COVID-19.

За матеріалами: Корреспондент.net , 112.ua, УП

Читати:  Україна на 5 місці серед країн Європи за кількістю випадків COVID-19