“В облраді забули, що в країні війна”: Бондаренко просить допомогти з облаштуванням притулку для школярів

“В облраді забули, що в країні війна”: Бондаренко просить допомогти з облаштуванням притулку для школярів


Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко опублікував звернення до Черкаської обласної ради у соцмережах. Мова йде про забезпечення притулком для школярів.

“Ми вже втретє звертаємося до Черкаської обласної ради з проханням ввести в експлуатацію бомбосховище на території колишньої автостанції по вул. Надпільній, яке знаходиться у підпорядкуванні обласного госпіталю ветеранів війни і не використовується в повному обсязі. Віримо, що здоровий глузд переможе”, – пояснив очільник міста.

За словами Анатолія Бондаренка, відповіді на попередні листи не було.

«Таке враження, що облрада забула, що в країні війна… це просто ганьба», – резюмував ситуацію мер у коментарі.

Читати:  Два тероми вступили у партнерські стосунки з громадами лобових регіонів