UP опублікував продовження розслідування того, як держава втратила “Carpadnfuhim” (відео)

UP опублікував продовження розслідування того, як держава втратила “Carpadnfuhim” (відео)




У грудні 2024 року українська правда опублікувала розслідування того, як президентська офіс, ймовірно, організувала арешт одного з найбільших хімічних підприємств у Карпатнехімі в Україні в обмін на безкоштовну долю на підприємстві з подальшим переписом.

Про це обговорювалося в Розслідування “великого перерозподілу”. Історія про повернення президента до офісу “Watch” та “Pound”Поле

Було сказано, як представники правоохоронних органів відвідали підприємство в серпні 2022 року. На їхню думку, з 2017 по 2022 рік Карпатнефхім привів до Росії понад 5 мільярдів UH через прокладки. Суд заарештував корпоративні права та нерухомість підприємства. Крім того, цей заарештований цінний актив повинен був бути переданий до ARMA, і тоді держава повинна заробити це після розслідування та конфіскації, майно буде продаватися новими власниками або націоналізованими.

Однак пізніше Арма заявила, що не зможе знайти нового менеджера з помилок, дочинених правоохоронними органами. Як результат, протягом 14 місяців держава не могла передати “Карпанфухім” до зовнішньої адміністрації, а в 2023 році загалом Суд взагалі Він скасував арешт підприємстваПоле та півроку власник компанії став Андрієм Веселем.

Більше про першу частину розслідування у відео можна прочитати:

https://www.youtube.com/watch?v=ozhjob_g_x0

24 квітня 2025 р. Опублікував другу частину.

«Історія нашої країни має багато прикладів зловживання владою на найвищому рівні. Усі вони спричинені відсутністю незалежних інститутів та наявністю цінних активів, які часто і не без перших обставин змінюють власників відповідно до політичної ситуації.

Але чим більше ми намагаємось дізнатися, як найповніші вертикалі державних інститутів державних установ великого масштабного нафтового підприємства країни “Карпатнефхім” вислизнули з руки, позбулися арешту та отримали нових власників, пов’язаних з офісом президента, і не пов’язані з великими справами.

Наприкінці 2024 року редакційна стаття “Українська правда” опублікувала розслідування “Великого перерозподілу”. Історія повернення до офісу Президента “ходьба” та “фонди”.

З тих пір ряд важливих подій, які були безпосередньо пов’язані з нашою публікацією, відбулося через два місяці. Нам також вдалося з’ясувати нові обставини цього «обладнання», і головний герой, обидва ці матеріали, не змогли відповісти на редакційні запитання.

Як в Україні під час повного вторгнення в Росію, щоб отримати частку на фабриці вартістю сотень мільйонів грівністів безкоштовно? Деталі у другій частині цієї історії детектива », – повідомляє розслідування.

Читати:  Тимошенко закликала парламент створити ТСК для розслідування корупції у "Нафтогазі"

https://www.youtube.com/watch?v=b5d1zdzihsw