Україна готова створювати сприятливі умови для американських підприємств.
Кулеба під час діалогу з Помпео запропонував США перенести підприємства до України після пандемії Covid-19. Глава МЗС запевнив Помпео у готовності України створювати сприятливі умови для американських підприємств, які розглядають можливість перенесення виробництв із інших регіонів.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови із державним секретарем США Майклом Помпео запропонував перенести роботу американських підприємств до України після пандемії коронавірусу. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.
“Ми рішуче налаштовані надалі розвивати стратегічне партнерство України та США. Не заради дипломатичної формальності, а для зміцнення справжньої дружби українського та американського народів”, – заявив Кулеба.
Він запевнив Помпео у готовності України створювати сприятливі умови для американських підприємств, які зараз розглядають можливість перенесення виробництв із інших регіонів для оптимізації ланцюгів постачання.
Глава українського МЗС запропонував американському колезі покласти перспективні проекти співробітництва в основу чергового засідання українсько-американської Комісії стратегічного партнерства та провести його вже цього року.
Співрозмовники приділили увагу процесу реформ в Україні, включаючи проекти та програми, що підтримуються урядом США. Кулеба підтвердив, що Верховна Рада налаштована на ухвалення банківського закону, необхідного для отримання фінансової підтримки МВФ.
Кулеба подякував Вашингтону за допомогу Україні у протидії поширенню коронавірусу COVID-19 та соціально-економічним наслідкам пандемії.
Майкл Помпео, зі свого боку, запевнив у непохитній підтримці Сполученими Штатами суверенітету та територіальної цілісності України.
Нагадаємо, наприкінці березня повідомлялося, що США виділили Україні 1,2 млн дол. на боротьбу з коронавірусною інфекцією.
За матеріалами: 112.ua