“Тут – від на землі”: мер Немирова розповів у 16 ​​днях у лікарні Вінниці з коронавірусом

“Тут – від на землі”: мер Немирова розповів у 16 ​​днях у лікарні Вінниці з коронавірусом


Дружина Віктора Качури знепритомніла під час обстеження чоловіка.

На Вінниччині мер Немирова Віктор Качур поборов COVID-19. Позитивний результат тесту чоловік отримав 20 серпня. Коронавірусом заразилася і його дружина Ірина.

Про це Віктор Качур повідомив на своїй сторінці у Facebook. Мер 16 днів перебував у лікарні та понад 20 днів приймав антибіотики. У нього та його дружини вірус вразив 2/3 легенів.

“У соцмережах пишуть про штучність, нагнітання ситуації, вірусу не існує і т.д., то хочу сказати, що це пишуть те, хто ще не зіткнувся із цим вірусом”.

Мер розповів сайту “33 канал” про подробиці боротьби з коронавірусом і що йому вдалося побачити в лікарні за час свого лікування.

“Після такого все скепсис про коронавірус зникає, бо тут пекло на землі”, – каже Віктор Качур, якого днями виписали з лікарні, де його разом із дружиною Іриною медики рятували від коронавірусу.

БУЛИ СИМПТОМИ, АЛЕ ТЕСТИ ВІРУСУ НЕ ЗНАЙШЛИ

“Ми ще тільки починаємо боротьбу зі справжнім COVID-19. Статистика це щодня демонструє. А скільки ще не підтверджених випадків, коли у людини всі симптоми коронавірусу, а тести негативні. орієнтуватися на симптоми”, – розповів Віктор Качур.

Мер каже, що вже відчувала недугу, але тест на початку коронавірусу теж не виявив.

“У мене, як з’явилися перші симптоми, тест не показав коронавірусу. Думав, що з’їв холодного арбуза і закінчило в горлі. Мене лікували наші немірівські лікарі, призначили антибіотики, уколи, таблетки, але таке лікування не допомагало, ставало лише гіршим…”, – згадує Віктор Качур.

Щоб з’ясувати чому лікування не допомагає, мер поїхав на обстеження. В цей час його дружині стало погано.

На десятий день уже поїхали робити мені УЗД, шукати причини такого стану. Дружина сиділа в коридорі і раптово знепритомніла. Як виявилося, вона мала тиск 70 на 50. вже 2/3 легенів, процес був незворотний, прогнози були невтішні… Але завдяки лікарям та медсестрам Вінницької районної лікарні ми змогли побороти COVID-19.

“ТУТ СТРАШНЕ, ЩО РОБИТЬСЯ”

Мер каже, що лікарня, в якій він був – заповнена, а лікарі – виснажені. Медичні сестри у захисних костюмах усю зміну не відходять від хворих, а їхня кількість щодня збільшується.

Якось родичі хворого викликали поліцію, бо в лікарні не хотіли приймати. його дочка, яка не відходила від вікон лікарні та просила: “Тату, тримайся”… і такі ситуації не рідкість”, – згадує Віктор Качур.

Мер каже, що до лікарні потрапили та його колеги.

“У цій же лікарні опинилися мої колеги – мер міста Іллінці та сільський голова із села Боблів, інші керівники області. Лікарі та медсестри мене просили підтримати їх, щоб вони не здавалися і боролися з недугою…” Невже дійдемо, що за місяць лікарі вибиратимуть, кого рятувати в першу чергу? – каже Віктор Качур.

За словами урядовця, заповнені лікарні – це не єдина проблема.

“Наші лікарі хоч уже навчилися лікувати коронавірус, але в аптеках дефіцит медикаментів. Щоб знайти мій син із невісткою об’їздили всю Вінницьку область та навіть Житомирську”, – зазначає Віктор Качур.

На щастя, мерові та його дружині вдалося подолати коронавірус, але попереду – тривала реабілітація.

“Ковид не минає безслідно… У мене хоч уже є негативні тести, але попереду ще довгий період реабілітації. Такого, як ми з дружиною пережили, і ворога не забажаєш… Тому закликаю всіх земляків не лише берегти своє здоров’я, а й бути відповідальними”, – резюмував мер Немирова Віктор Качур.

Нагадаємо, в Організації об’єднаних націй заявили, що спалах коронавірусної хвороби COVID-19 у світі виходить з-під контролю. В ООН наголосили, що кількість жертв пандемії наближається до мільйона.

За матеріалами: ТСН