Третій випадок COVID-19: подробиці

Третій випадок COVID-19: подробиці


Коронавірус був виявлений у 50-річного киянина, який нещодавно повернувся зі Швейцарії. Нині він перебуває у самоізоляції.

У Києві зафіксовано третій випадок захворювання на коронавірус. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко у четвер, 19 березня.

Захворів 50-річний киянин, який нещодавно відвідував Швейцарію.

“Спочатку людина провела тест в одному з приватних медичних центрів столиці. Але центр не повідомив про позитивний тест пацієнта ні до Міністерства охорони здоров’я, ні до Центру громадського здоров’я. Діагноз підтвердила та надала інформацію державним органам України одна з німецьких лабораторій”, – написав Кличко.

Наразі чоловік знаходиться вдома, на самоізоляції та отримує лікування під наглядом лікарів.

Кличко закликав киян не бути легковажними та берегти себе, а також у можливості залишатися вдома.

Нагадаємо, що раніше в Україні зафіксували два нові випадки коронавірусу: один – у Києві, другий – у Житомирі.

За матеріалами: Корреспондент.net

Читати:  Аргентина вводить цифрові ідентифікатори на основі блокчейну для жителів столиці Буенос-Айреса: подробиці