Бондаренко взяв участь у Конгресі місцевої та регіональної влади при Президентові України

Мер Черкас Анатолій Бондаренко взяв участь у Черкаському обласному засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади при Президентові України під головуванням начальника Черкаської ОВ Ігоря Табурця. На заході говорили про розвиток розподіленої генерації та посилення міжнародного співробітництва наших громад. Приємно, що Черкаси є серед лідерів в обох напрямках. На сьогоднішній день ми маємо понад десяток міжнародних […]