На Донбасі мирні жителі й надалі потерпають від обстрілу бойовиків.

На Донбасі мирні жителі й надалі потерпають від обстрілу бойовиків. За вихідні ворожі снаряди двічі вибухали у житлових кварталах. У суботу вони пошкодили кілька приватних будинків у Трьохізбенці, а напередодні осколками побило дах будинку в Авдіївці. Лише дивом ніхто з їхніх мешканців не постраждав. Також повідомляється, що з початку поточної доби, 12 травня, станом на […]