В усіх храмах СОТ молилися за мир в Україні

У Михайлівському Золотоверхому у столиці літургію очолив предстоятель ВЦП Епіфаній. Коли агресор збирається біля кордонів, священики і віруючі просили Бога, щоби відвів ворога. І щоб українські воїни мали силу протистояти ворогові. А головне, щоби в Україні був справедливий світ. Віруючим духовенство порадило залишатися розсудливими у ці часи. І бути у єдності. За матеріалами: ТСН