Позначка: дозволивши
Окупаційна влада «ДНР» оголосила про вихід з режиму припинення вогню, дозволивши відкривати вогонь по позиціях ЗСУ.
Російські найманці дозволили собі відкрити вогонь у бік ЗСУ, оскільки «спостерігачі не помічають українського терору». Бойовики кажуть, що відкриватимуть вогонь у бік ЗСУ та знищуватимуть позиції через «український терор». Окупаційна влада «ДНР» дозволила своїм бандформуванням відкривати «попереджувальний» вогонь по українських позиціях. Відповідно до Цензор. НІ з посиланням на “Острів”Про це йдеться в “надзвичайній заяві” так […]