
США виділяє 6 мільярдів доларів на зменшення викидів вуглецю
Міністерство енергетики США оголосило про розподіл 6 мільярдів доларів за субсидування 33 промислових проектів у 20 штатах для зменшення викидів вуглецю. Це вказано в повідомленні Департаменту.
Ініціативи в секторах, які важко декарбонізацію, включаючи металургію, будуть фінансуватися.
Департамент підкреслив, що розподіл цих фондів підтримуватиме високооплачувані робочі місця та підвищить конкурентоспроможність США. Зазначається, що ця ініціатива є найбільшою інвестицією в промислову декарбонізацію в історії США та залучає загалом 20 мільярдів доларів, включаючи частку компаній. Очікується, що оголошені проекти зменшать викиди вуглецю на 14 мільйонів тонн на рік.
Програма включає грант у розмірі 500 мільйонів доларів. США для SSAB AB для виробничого проекту сталі з нульовим рівнем викидів водневого палива. Він включає будівництво першого у світі комерційного підприємства з використанням гібридної технології (пряма технологія заліза (DRI) без викопного палива при 100 -відсотковому використанні водню) в районі Перрі, штат Міссісіпі. SSAB підписав лист про наміри з Hy Storgy про постачання зеленого водню та відновлюваної електроенергії. Проект також планує розширити виробництво SSAB Steel в Монпельє, штат Айова, щоб використовувати отриманий ДРІ.
За словами Гулярі Льюїса, директора промислових лабораторій, Центру GMK, як кажуть, є Центром GMK, перший на заводі США для виробництва зеленої сталі за підтримки Міністерства енергетики є важливим кроком до відродження американського виробництва.
“Завдяки цим інвестиціям адміністрація Байдена здобула першу перемогу в глобальному переході до зеленої сталі”, – сказала вона.
Крім того, виробник сталевих Клівленд-Кліффи отримає до 500 мільйонів доларів США для встановлення обладнання, що дозволить вам виробляти сталь за допомогою водню та двох електричних печей у штаті Огайо. Компанія отримала додаткові 75 мільйонів доларів США за електрифікацію спеціалізованого виробництва сталі для енергетичного сектору в Батлер -Роботі.
Ці проекти в промислових лабораторіях є важливим кроком до задоволення зростаючого попиту на низький викид, який до 2030 року очікується лише у Сполучених Штатах 6,7 мільйона тонн. Крім того, у світі є лише 10 оголошених сталевих заводів. Очікується, що шість з них отримають державні гранти на загальну суму 5,5 мільярда доларів.