Снайпер бойовиків застрелив сержанта української армії
На Донбасі пострілом зі снайперської гвинтівки було вбито 35-річного сержанта Об’єднаних сил.
Джерело: повідомлення Військової служби правопорядку
Деталі: Трагедія сталася о 19.30 четверга в районі Попасної.
Загиблий зазнав смертельного поранення в голову. Він служив у військовій частині 0409.
За повідомленням 30-ї механізованої окремої бригади ім. князя Костянтина Острозького, 19 березня під час снайперського обстрілу загинув мешканець Житомира Олексій Золін у районі Новоолександрівки Донецької області.
Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.
“Сержант Олексій Сергійович Золін народився 11 липня 1984 року. Служив за контрактом у 30-й ОМБ з 2018 року. Загинув 19 березня 2020 року під час снайперського обстрілу від вогнепального поранення в голову”, – йдеться у повідомленні.
У загиблого залишилися батьки та донька. Про те, коли поховають захисника, повідомлять пізніше.
“Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого”, – додали у прес-службі Житомирської ОДА.
За матеріалами: Українська правда, Цензор.НЕТ