Порушення режиму припинення вогню на Донбасі: 21.10.2020
Один військовий постраждав внаслідок обстрілу – ООС
20 жовтня російські окупанти 6 разів порушили режим припинення вогню. Один український захисник отримав травму внаслідок обстрілу.
Виточнідо: повідомлення штабу ООС
Дослівно: “Режим припинення вогню російсько-окупаційні війська порушували неподалік Світлодарська та Майорська, де провокували наших захисників зі стрілецької зброї, і тричі поблизу населеного пункту Авдіївка. На цій ділянці зафіксовано застосування противником гранатометів різних систем та стрілецької зброї”.
Деталі: Воїна направила до лікувального закладу Стан здоров’я бійця задовільний На місці події працює керівний склад бригади та робоча група військової служби правопорядку Збройних Сил України.
Також у Павлополя супротивник запускав безпілотник.
З початку поточної доби, 21 жовтня, на всіх дільницях відповідальності українських підрозділів пострілів з боку збройних формувань у Російській Федерації не зафіксовано.
За матеріалами: Українська правда