Оновлення даних у «Резерві+». Міноборони звернулося до військових
Чинним військовослужбовцям не потрібно встановлювати додаток “Резерв+”.
Про це повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в інтерв'ю Radio NV.
Як пояснив Лазуткін, встановлення військовослужбовцями “Резерв+” призвело до перевантаження системи.
“Дуже багато військовослужбовців вирішили, що це їх теж стосується. Деякі командири батальйонів, навіть до нас доходила інформація, наказували: 'Так, все встановіть собі “Резерв+”. І були певні проблеми через це”, – наголосив він.
Спікер Міноборони зазначає, що для військовослужбовців скоро планують запустити програму “Армія+”. За словами Лазуткіна, там будуть усі опції, які потрібні вже чинним військовослужбовцям.
Застосування “Резерв+” авторизували 150 тис. осіб
Станом на ранок суботи, 18 травня, після запуску “Резерв+” не менше 150 тис. осіб авторизувалися у додатку. Міністерство оборони України зазначило, що додаток захищений від DDOS-атак та спроб ворога його зламати, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.
Відповідно до нового закону про мобілізацію, який набув чинності 18 травня, після оновлення облікових даних військовозобов'язаний за місцем проживання може отримати направлення на військово-лікарську комісію, яку необхідно буде пройти.
Повноцінна версія “Резерв+” з'явиться вже на початку літа
Як повідомлялося, повноцінна версія “Резерв+” з'явиться вже на початку літа. У програмі з'явиться електронний військовий квиток. Представник Міністерства оборони України Дмитро Лазуткін пояснив, що електронний військовий білет можна буде показувати правоохоронцям у разі вимоги.
До речі, при оновленні облікових даних через додаток “Резерв+” деякі військовозобов'язані отримали повідомлення про те, що вони мають статус “в розшуку”. Міноборони запустило можливість надсилати запити до технічної підтримки таких ситуацій.