Нові цифрові значення бізнес-класики: відбувся Форсайт 2.4 від Linkos Group

Нові цифрові значення бізнес-класики: відбувся Форсайт 2.4 від Linkos Group


Нові цифрові значення бізнес-класики: відбувся Форсайт 2.4 від Linkos Group

28 травня, 14:07
Новини компаній


Linkos Group

У четвер, 23 травня, відбулася масштабна подія – бізнес-конференція Форсайт 2.4 від Linkos Group – українського IT-холдингу, який займається розробкою цифрових рішень для автоматизації бізнесу. Широко відомі продукти компанії – MEDoc, СОТА, Cashalot, FlyDoc, ISpro, ЦСК «Україна», — забезпечують український бізнес надійним електронним документообігом, допомагають легко подавати звітність, швидко отримувати кваліфіковані підписи, проводити розрахункові операції з програмними РРО.

Відео дня

Конференція Форсайт 2.4 відбулася у форматі бізнес-класики: на заході було проведено паралель між процесом створення сучасних технологічних рішень та творів мистецтва. Спікери Форсайт 2.4 — провідні фахівці Linkos Group, партнери та клієнти компанії, представники держави — провели панельні дискусії та презентували інноваційні продукти, які можна порівняти з шедеврами класичного мистецтва. 24 роки поспіль програмні продукти Linkos Group є прикладом для наслідування та формують бізнес-класику.

Linkos Group
Фото: Linkos Group

«Понад 20 років досвіду розробки цифрових рішень для бізнесу дозволили компанії Linkos Group створити продукти, які можна з упевненістю назвати classic або класикою для українських підприємців, — їх викладають в університетах, ними користуються більшість компаній різних сфер діяльності, мільйони людей по всій Україні»– зазначила Owner Linkos Group Олеся Лінник.

Україна робить ефективні кроки щодо інтеграції до європейського податкового законодавства. Одним із таких кроків є перехід на новий формат електронного аудиту SAF-T. «Спочатку SAF-T стосуватиметься великого бізнесу, адже у нього більше можливостей та ресурсів імплементувати стандарт. Згодом залучиться середній та малий бізнес. Це класичний і виправданий, як на мене, підхід до впровадження інновацій», — зазначила Руслана Тілівна, директор департаменту бізнес-аналізу Linkos Group Компанія Linkos Group розуміла, що бізнесу потрібен зручний та доступний інструмент для роботи з SAF-T, тому анонсувала випуск двох рішень: MEDOC API SAF-T UA та MEDOC SAF-T UA.

Читати:  40% порівняно з 2021-м: Як ідуть продажі житла бізнес-класу і хто купує нові квартири

Також на сцені Форсайт 2.4 обговорювалися вже класичні для українського бізнесу теми: впровадження програмного РРО та електронний документообіг. За наведеною статистикою на сьогоднішній день кожен другий чек видається з використанням програмного реєстратора, а в процесі електронного документообігу у 2023 році було задіяно понад 1 млн. бізнес одиниць. У кожному з цих напрямків у Linkos Group є свій флагман. програмна каса Cashalotвизнана найкращим технологічним рішенням (Премія Спілки Українських Підприємців 2023) та платформа документообігу ПТАХдо якої вже приєднано такі рішення як: програми MEDoc і FlyDocа також вебсервіс СОТА.

Linkos Group
Фото: Linkos Group

Цікава панельна дискусія пройшла на тему запровадження Е-ТТН в Україні. Linkos Group бере активну участь і є акредитованим провайдером у цьому проекті. Проект Е-ТТН — це створення національної системи обміну документами в електронному форматі, які використовуються при перевезенні товарів. На Форсайт 2.4 були представлені нові рішення для роботи з е-ТТН: веб-сервіс «СОТА Е-ТТН», мобільний додаток для водія «СОТА DRIVER», інтеграційне рішення «СОТА API E-ТТН».

Серед тем, які обговорили на конференції — покращення процедури отримання електронного підпису від КПЕДУ «ЦСК «Україна”, а також оновлення стандартів розробки однієї з найпотужніших українських ERP-систем – ISpro.

Форсайт є щорічною конференцією про створення та прогнозування майбутнього бізнесу в Україні, організовану Linkos Group. Наступного року організатори обіцяють ще більше цікавих рішень щодо цифровізації українського бізнесу.