
Нові обмеження щодо передачі та оплачуваних послуг у “дії”: Що зміниться в Україні з 1 червня
З 1 червня 2025 року ряд змін чекають українців. Зокрема, вони стосуються передачі карт для двох категорій клієнтів банку.
Економічна правда Вона розповідає більше про те, що зміниться для українців у червні 2025 року.
Нові обмеження на перекази
З 1 червня 2025 року банки вводять нові обмеження щодо передачі коштів для клієнтів, пов’язаних із середніми та категоріями з низьким рівнем ризику. Обмеження були зменшені з 150 тисяч до 100 тисяч доларів на місяць.
Це рішення передбачено Меморандум Щодо прозорості фінансових послуг, що банки були підписані в грудні 2024 року.
Ці обмеження не застосовуватимуться до клієнтів із підтвердженими джерелами доходу, включаючи зарплату клієнтів банків, волонтерів та “інших клієнтів із підтвердженим доходом”. Для них сума обмежень на трансфери буде встановлена у розмірі підтвердженого доходу. Для клієнтів з високим рівнем ризику він встановлює обмеження в розмірі 50 тис. Доларів на місяць.
Оплачувана послуга в “дії”
Міністерство цифрової трансформації з 1 червня представляє першу платну послугу в дії “дії” – Засувні документи для банківПоле
Для спілкування з послугами банків та фінансових установ вони заплатить після 21 617 UAH, а потім – 9,8 UAA за кожну успішну операцію з документами, пише Forbes Ukraine. Шеррінг одного документа буде безкоштовним, два або більше (багато -серіал) – оплачені.
За словами Олексей Вовка, лідера команди “дії”, середня кількість документів із “дії” перевищує 1,3 мільйона на місяць.
Надалі міністерство планує монетизувати ще дві послуги – diia.oauth та “дії. Підпис” для юридичних організацій. Це дозволить бізнесу підписувати документи в Інтернеті безпосередньо в програмі.
Електронна ідентифікаційна служба Diia.outh також готується. За допомогою цього рішення партнери зможуть визначити своїх користувачів, взаємодіючи з порталом.
Ши -агент на порталі дій
У червні Міністерство цифрових перетворень планує бета -версію Агент СІ на порталі дій, який буде працювати як чат, заснований на великій мови, відповідаючи на запитання громадян у форматі живого діалогу.
Інтеграція технологій штучного інтелекту є частиною планувати Міністерство, щоб перетворити дію “дію” на повноцінний агент Ши.
Користувачі зможуть не тільки задавати питання, наприклад, пошук найближчої CNAP або що допомагає підготуватися до переходу кордону, а й замовлення послуг за допомогою звичайного текстового запиту.
“Це буде достатньо лише для написання:” Вони отримали сертифікат доходу на 2023 рік ” – і ABI автоматично знайде необхідну інформацію в реєстрі та надішле документ”, – пояснив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації.
Тимчасові обмеження на кордоні з Польщею
В середині -червні кінець Тимчасові обмеження на контрольно-пропускному пункті Краківці-і Коркова. Починаючи з 8 травня, дорожні роботи тривають на кордоні. Зокрема, вони замінюють асфальтовий тротуар у напрямку входу для вантажного транспорту до Польщі та на поле для пасажира з Польщі.
Прикордонники заздалегідь консультують маршрути планування та використання менш завантажених контрольних пунктів: Smilnitsa, Nizhankovichi, Rava-Ruska, Grushev або Ugrinov.