Мій власний штучний інтелект

Мій власний штучний інтелект



Ольга Мучник

Innovation Lead ISD Group

Мій власний штучний інтелект

16 квітня, 09:37
NV Преміум

Новини про штучний інтелект ллються, як водоспад зі сторінок усіх медіа. Здається, це щось масштабне, значуще, і, звичайно, дуже дороге і складне в розробці. Насправді, все не так.

Ідея мати свою нейромережу, або абстрактно кажучи ІІ, навіть не спадає на думку більшості людей. Приблизно так, як ідея створити свою соціальну мережу.

Однак таке побоювання та відсторонене ставлення може стати на заваді застосуванню ІІ для власної вигоди. Можна просто чекати, коли всі великі гравці від Google до банків інтегрують нейромережі в свої продукти. Або користуватися точково-цифровими продуктами з простим інтерфейсом на кшталт ChatGPT або генератора зображень Midjourney. І навіть не розглядати ідею створення власного ІІ для своєї роботи чи бізнесу.

Відео дня

Сам термін «штучний інтелект» дуже абстрактний і великий, можливо тому ми впадаємо в ступор при думках «а з якого боку до нього взагалі підступитися». Наше надто шанобливе ставлення до ІІ може призводити до його пасивного сприйняття та заважати робити проактивні дії.

Подивимося на продукт, який використовує ІІ у своєму позиціонуванні на ринку та безпосередньо у своїх функціях, на прикладі сервісу для презентацій Decktopus. Він називає себе «Перший у світі генератор презентацій з ІІ», і саме тому я почала користуватися ним. Що ж усередині цього як би супер технологічного сервісу?