Масажери для тіла: різновиди масажних технік та користь масажу
Наші м’язи страждають через малорухливий спосіб життя. Тому якщо ви не займаєтеся фізичними вправами регулярно, альтернативою може стати масаж проблемних ділянок тіла. Не обов’язково ходити на сеанси масажу, можна просто придбати масажер і насолоджуватися процедурою будинку.
У цій статті надамо багато корисної інформації про масажерів для тіла, їх переваги та способи використання.
Яку користь приносить масаж
Масаж здавна відомий як один із найкращих засобів для покращення здоров’я.
- Знімають напругу. Масаж розслаблює м’язи та нормалізує рівень гормонів в організмі, завдяки чому зменшується відчуття стресу.
- Поліпшують кровообіг. Масаж сприяє тому, щоб кисень та поживні речовини були доставлені у кожну клітину організму. Також він допомагає виводити шлаки, запобігаючи їх накопиченню у певних ділянках тіла.
- Запобігають застійним явищам. При тривалому сидінні ноги можуть стати «лінивими», а м’язи жорсткими, що ускладнює надходження кисню до тканин. Масаж допомагає відновити циркуляцію.
Через такий позитивний вплив на організм масаж можна вважати важливою складовою для підтримки загального здоров’я. Особливо корисним цей пристрій буде в тому випадку, якщо ваш спосіб життя малорухливий.
Які масажні техніки задіяні у масажерах
Масажери для тіла – це прості у використанні пристрої, що допомагають розслабити м’язи та зняти напругу. Масажні пристрої бувають різних розмірів та форм, але зазвичай їх можна використовувати для будь-якої частини тіла.
Розглянемо, якими масажними техніками «володіють» масажери та спробуємо порівняти їх із традиційними техніками масажу.
- Масаж за допомогою техніки простукування. Масажист робить перкусійний масаж, використовуючи ритмічні постукування для стимуляції м’язів. Електричні масажери з перкусією повністю відтворюють цю техніку за допомогою роликів чи повітряних подушок.
- Гнучка техніка розминання. Використовуючи цю техніку, майстер притискає м’які тканини одна до одної або кісток під ними. У деяких моделях масажних крісел встановлені повітряні подушки, які надуваються та здуваються для створення аналогічного ефекту.
- Техніка шиаца для зняття болю. Масажист натискає на ті ділянки спини, де у м’язах утворюються спазми. У масажних кріслах ця техніка відтворюється за допомогою повітряних подушок чи роликів, до того ж рівень тиску можна регулювати.
- Техніка прокатки успішно задіяна в масажних кріслах: ролики рухаються вгору-вниз аналогічною траєкторією.
Якщо на сеанс до масажист з різних причин не завжди можна потрапити, то користуватися масажером можна в будь-який зручний час.
Реклама