Кількість пошукових запитів у Google за ключовими словами, пов’язаними з криптовалютою, впала до мінімуму за 29 місяців: подробиці

Кількість пошукових запитів у Google за ключовими словами, пов’язаними з криптовалютою, впала до мінімуму за 29 місяців: подробиці


Кількість пошукових запитів у Google за ключовими словами, пов’язаними з криптовалютою, впала до мінімуму за 29 місяців на тлі постійних коливань, що впливають на цей сектор. Дані Google Analytics показують, що з останнього тижня грудня 2020 року до теперішнього часу кількість пошукових запитів у мережі, пов’язаних із криптовалютами, досягла піку в 2021 році, а потім знизилася. Послідовні падіння багатообіцяючих криптопроектів, численні хакерські атаки та глобальна регуляторна невизначеність навколо криптовалюти можна вважати одними з головних причин, чому інтриги навколо цього перспективного класу цифрових активів могли так різко зменшитися.

Біткойн та ефір — дві найцінніші та популярні криптовалюти — здається, за останні місяці дещо втратили свій авторитет серед криптовалютних ентузіастів, повідомляє CryptoPotato. звіт з посиланням на дані Google.

Варто зазначити, що в листопаді 2021 року і BTC, і ETH торгувалися навколо своїх історичних максимумів у 68 000 доларів (приблизно 56 лакхів рупій) і 4700 доларів США (приблизно 3,8 лакхів рупій), що пояснює, чому ці ключові слова були записані більше пошуків у Google на той час. Однак зараз і BTC, і ETH торгуються за ціною, значно нижчою за їхні останні досягнуті історичні максимуми. Станом на середу, 7 червня, біткойн торгується на рівні 25 600 доларів США (приблизно 21 лакх рупії), тоді як ефір коштує 1876 доларів США (приблизно 1,54 лакх рупії).

Поряд з BTC і ETH, більшість криптовалют вже деякий час торгуються на низькому рівні, що перешкоджає інтересу інвесторів до всього сектора.

Читати:  blago – 3 місце серед забудовників за рейтингом Forbes Ukraine

Роздрібні інвестори, а також інституційні інвестори, схоже, втратили інтерес до криптовалютного сектора, особливо після краху таких проектів, як FTX і Terra минулого року через внутрішні помилки в управлінні, що призвело до мільярдних збитків у 2022 році.

Крім того, 2022 рік став найгіршим за всю історію крадіжок криптовалюти: хакери вкрали 3,8 мільярда доларів (майже 31 100 крор рупій) за допомогою 32 окремих атак, зафіксованих лише в жовтні, стверджував звіт Chainalysis у лютому цього року. Ризик викрадення їхніх коштів може відігравати важливу роль у відштовхуванні інвесторів від космосу на даний момент.

Індекс Crypto Fear and Greed, тим часом, залишається «нейтральним» на позначці 53 вже більше місяця, що вказує на те, що активність у секторі практично не змінилася протягом принаймні 30 днів.

Однак варто відзначити, що Google шукає навколо децентралізованих фінансів і DeFi повідомляється зросла цього року. Послідовний крах трьох традиційних банків у США міг викликати у людей інтерес до розуміння того, що може запропонувати DeFi.

У той час як Нігерія зробила свій внесок у максимальну кількість пошукових запитів, пов’язаних із криптовалютою, у Google цього року, країни Південної Америки не виявляють великого інтересу до вивчення криптовалюти через Інтернет.

Повідомляється, що пошукові запити щодо мемекойнів різко зросли в Google після того, як на початку цього року Pepe Coin викликала фурор на ринку.

Зараз оцінка криптосектору становить 1,12 трильйона доларів (приблизно 92 82 759 крор рупій), згідно з CoinMarketCap.

Країни в усьому світі працюють індивідуально або в групах, щоб сформулювати відповідні правила для управління криптопростором і зробити його фінансово стабільним для інвесторів. Європейський Союз, наприклад, схвалив детальний набір криптоправил під назвою MiCA, який би повинні однаково застосовуватися в усьому ЄС для всіх криптогравців та інвесторів.

Читати:  Військовослужбовці ЗСУ записали відеозвернення до депутата Верховної Ради від ОПЗЖ Іллі Ківи

З іншого боку, Індія співпрацює з країнами-членами G20, щоб запровадити правила криптографії, які можна було б застосовувати для моніторингу космосу на міжнародному рівні.


Щорічна конференція розробників Apple не за горами. Від першої гарнітури змішаної реальності компанії до нових оновлень програмного забезпечення, ми обговорюємо все, що ми з нетерпінням чекаємо на WWDC 2023 на Orbital, подкасті Gadgets 360. Orbital доступний на Spotify, Гаана, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music і де б ви не отримували свої подкасти.