Депутати звільнили Анатолія Підгорного

Депутати звільнили Анатолія Підгорного


Депутати проголосували за відставку голови Черкаської облради Анатолія Підгорного. У результаті таємного голосування це рішення підтримав 41 депутат.

Нагадаємо, Анатолій Підгорний знову написав заяву про звільнення після того, як таку заяву не підтримали депутати на попередній сесії.

Таким чином, Анатолій Підгорний залишається депутатом, втративши лише посаду.

Після оголошення рішення про відставку нардеп Олександр Вельбівець вийшов на трибуну, заявивши, що, ймовірно, у Підгорного були вагомі причини для написання заяви про відставку, аж до того, що сам він на засідання не з’явився і навіть не написав жодного звернення, щоб подякувати депутатам за роботу.

«Тоді давайте подякуємо йому оплесками», – сказав Вельбівець.

Олександр Радуцький, який від імені Підгорного подякував Вельбівцю, не упустив нагоди додати свої дві копійки, викликавши сміх у сесійній залі.

порожній

порожній