Департамент охорони здоров’я Кіровоградської ОВА вивчить ситуацію у Кам’янецькій лікарні

Департамент охорони здоров’я Кіровоградської ОВА вивчить ситуацію у Кам’янецькій лікарні


Кіровоградська обласна військова адміністрація детально розбиратиметься в ситуації, що склалася навколо Кам’янецької лікарні, де через можливу зміну керівника виникла загроза масового звільнення медичного персоналу. Про це, за результатами особистого прийому громадян, повідомив начальник Кіровоградської ОВА.

Фото Андрія Райковича

До голови області звернулася ініціативна група медиків через резонансне питання подальшої долі керівництва медустанови. У нинішнього гендиректора лікарні закінчується термін дії контракту, і голова селища планує призначити нового керівника, пояснюючи це потребою підвищити ефективність роботи установи. Водночас, частина колективу та мешканців громади категорично виступають проти таких кадрових змін та підтримують чинного керівника. Повідомляється, що через звільнення директора готовність звільнитися висловили близько 30 медичних працівників.

Вислухавши позиції обох сторін начальник ОВА доручив керівнику Департаменту охорони здоров’я Олегу Рибальченку виїхати безпосередньо до лікарні. Чиновник має докладно вивчити ситуацію на місці та підготувати аналітику щодо реальної ефективності роботи закладу.

В ОВА наголосили, що будь-які кадрові рішення не повинні дестабілізувати роботу медичної установи чи створювати соціальну напругу, особливо у такий складний час.