Черкаська область одружилася з одним із штатів США

Черкаська область одружилася з одним із штатів США


Сьогодні на сесії Черкаської обласної ради було ухвалено рішення про встановлення побратимських відносин між Черкаською та штатом Орегон (США).

“За” проголосувало 36 обласних обранців.

“Важливо, що ця підтримка має не лише суспільний характер, а й офіційний”, – зазначив начальник Черкаської ОВ Ігор Табурець.

Зазначимо, що ще минулого року палата представників штату Орегон підтримала рішення Сенату штату та ухвалила Спільну резолюцію щодо встановлення побратимства з Черкаською областю.

Читати:  «Українці на кілька кроків попереду», – Нарек Казарян відвідав Європейську оборонну виставку