Безробіття зростає, а влада хоче забрати гроші за субсидіями та передати їх силовикам?

Безробіття зростає, а влада хоче забрати гроші за субсидіями та передати їх силовикам?


Станом на 31 серпня кількість зареєстрованих безробітних в Україні зросла на 73% по відношенню до показника на ту саму дату 2019 року, до 477 700 осіб.

Так, за період карантину з 12 березня по 31 серпня статус безробітного набули 444,4 тисячі осіб. З них у квітні – 149 тис. осіб, у травні – 97 тис., у червні – 75 тис., у липні – 68 тис. Прямий

Допомога з безробіття за цей період отримували 400 тис. осіб. З початку 2020 року працевлаштовано понад 409 тисяч. безробітних, зокрема за період карантину 260 тис.

Роботу сільському господарстві знайшли 45% всіх працевлаштованих, у переробній промисловості – 14%, у торгівлі – 13%.

За матеріалами: Прямий

Читати:  З'явилися шокуючі фото та відео торнадо у Херсонській області.