Українські спортсмени продемонстрували форму збірної на Олімпійські ігри-2022

Українські спортсмени продемонстрували форму збірної на Олімпійські ігри-2022


Зимові Олімпійські ігри у столиці Китаю у Пекіні відбудуться з 4 по 20 лютого. Україну представлять 45 спортсменів у 12 видах спорту.

Скелетоніст Владислав Гераскевич та бобслеїстка Лідія Гунько показали нову форму збірної України перед відправкою до Пекіна. Про це повідомило “Сегодня”.

Повсякденну форму олімпійської збірної України для Ігор у Пекіні представили під час офіційних проводів нашої команди, що відбулися у неділю, 23 січня, у Києві. Скелетоніст Владислав Гераскевич та бобслеїстка Лідія Гунько показали нову форму збірної України перед відправкою до Пекіна.

Раніше міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявив, що має досить скромні очікування від виступу українських спортсменів на зимовій Олімпіаді в Пекіні. Гутцацт наголосив, що якщо українці привезуть із Пекіна хоча б одну медаль, то це вже буде гарний виступ. Також ASPI news повідомляло, що на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні заборонили слово Росія та спортсмени виступатимуть під абревіатурою ROC, але розшифровувати це скорочення заборонили, щоб не звучало слово Russian.


українські спортсмени

Раніше Зеленський звернувся до олімпійців перед Іграми у Пекіні

Хочу вам побажати – не хворійте, добре їжте, носіть капелюх, обов’язково перемагайте і хоча б іноді дзвоніть своїм батькам. Вас проводить холодна зима, але дуже тепла Україна,
– резюмував глава держави.

https://www.youtube.com/watch?v=0pgAPfCUAac

За матеріалами: АSPI



Читати:  Вночі на Закарпатті стався землетрус: що відомо