Українські спортсмени продемонстрували форму збірної на Олімпійські ігри-2022
Скелетоніст Владислав Гераскевич та бобслеїстка Лідія Гунько показали нову форму збірної України перед відправкою до Пекіна. Про це повідомило “Сегодня”.
Повсякденну форму олімпійської збірної України для Ігор у Пекіні представили під час офіційних проводів нашої команди, що відбулися у неділю, 23 січня, у Києві. Скелетоніст Владислав Гераскевич та бобслеїстка Лідія Гунько показали нову форму збірної України перед відправкою до Пекіна.
Раніше міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт заявив, що має досить скромні очікування від виступу українських спортсменів на зимовій Олімпіаді в Пекіні. Гутцацт наголосив, що якщо українці привезуть із Пекіна хоча б одну медаль, то це вже буде гарний виступ. Також ASPI news повідомляло, що на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні заборонили слово Росія та спортсмени виступатимуть під абревіатурою ROC, але розшифровувати це скорочення заборонили, щоб не звучало слово Russian.





українські спортсмени
Раніше Зеленський звернувся до олімпійців перед Іграми у Пекіні
– резюмував глава держави.
За матеріалами: АSPI