У Вінниці розвідницю Ольгу Гранецьку, яка померла в київській лікарні, доставили в останню чергу.


16 травня на Алеї Героїв центрального міського кладовища Вінниці поховали дівчину-розвідника-снайпера Ольгу Гранецьку.

Як він передає Цензор. НІПро це повідомляє Depo. Вінниця з посиланням на 33 канал.

Прощання із загиблим 38-річним військовим відбулося у Будинку офіцерів. Побратими приїхали з різних куточків України, адже Ольга Гранецька з початку російсько-української війни виконувала бойові завдання у складі кількох бойових частин.

“Ми познайомилися в зоні АТО/ООС. Мене здивувало, що серед снайперів була тендітна дівчина. Але Ольга ніколи не здавалася, навпаки, нарівні з чоловіками долала труднощі, бігала і виконувала нежіночі завдання”, – розповідає про бойового друга Юлія Щербань.

За її словами, навіть після того, як Ольга почала боротися з раком, вона віддала всі сили, щоб виграти цю війну.

“Вона не звертала уваги на стан свого здоров’я, на біль. Через онкологію їй спочатку видалили молочні залози. Оля ні секунди не вагалася перед операцією, щоб одужати і повернутися до служби. Але потім хвороба торкнулася щитовидної залози. Пережила кілька важких операцій, але незабаром повернулася до бойового чергування. Лейкоз не лікувався. Але діагноз не зупинив Олічку, вона служила два тижні. тому», – каже Юлія Щербань.

Друзі згадують, що витримці Ольги міг би позаздрити будь-який чоловік. За словами командира частини, де служила Ольга Гранецька, вона ніколи не говорила, що їй важко чи що вона не може.

Ольга Гранечка за освітою бухгалтер. У 2007 році підписала контракт із ЗСУ. У 2016 році її передали 93-й бригаді «Холодний Яр». Вона воювала у військовій розвідці та завжди мріяла займатися снайперською діяльністю, тому у 2017 році перейшла в 131-й окремий розвідувальний батальйон, успішно закінчила снайперські курси і з того часу виконувала бойові завдання в якості розвідника-снайпера.

Нагадаємо, Ольга Гранечка померла 14 травня у столичній лікарні.