У Кіровоградській області немовля отруїлося водою зі свердловини

У Голованівському районі Кіровоградської області зафіксовано випадок водно-нітратної метгемоглобінемії у дитини до одного місяця. Фото “Вісник” Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики захворювань. Читайте також: У Кіровоградській області 11-місячне немовля госпіталізували через отруєння водою з колодязя За інформацією головного державного санітарного лікаря області Надії Оперчук, немовля госпіталізували до відділення інтенсивної терапії у […]

У Кіровоградській області 11-місячне немовля госпіталізували через отруєння водою з колодязя

У Суботцівській громаді зафіксовано випадок водно-нітратної метгемоглобінемії у дитини 11 місяців. Причиною стала кринична вода, яку батьки використовували для приготування їжі. Про це повідомили у Кіровоградському обласному центрі з контролю та профілактики хвороб. Фото з відкритих джерел Дитина потрапила у відділення інтенсивної терапії з характерними симптомами: вираженою слабкістю та синюшністю шкірних покривів. Як зазначила головний […]