У комунальні підприємства Черкас не найматимуть іноземців

У комунальних підприємствах Черкас немає іноземних працівників і залучати іноземців до роботи в комунальній сфері ніхто не планує. Про це заявив міський голова Анатолій Бондаренко, коментуючи хвилю дискусій, що виникли через його попередню заяву про залучення робочої сили з-за кордонів держави у приватних будівельних підприємствах. Нагадаємо, він повідомив, що, наприклад, одна з черкаських будівельних компаній […]