Соцмережі та Головний санлікар України пообіцяв максимальну підтримку лікарям від держави (ФОТО+ВІДЕО)


Медсестра столичної лікарні Козловська просить допомогти із захисними костюмами: “З нас зробили смертників-камікадзе”. У соцмережах люди пропонують безкоштовно підвозити на роботу, медиків, рятувальників та поліцейських.

Міністерство охорони здоров’я у Facebook ще раз звернулося до українців з проханням піклуватися про власну безпеку та не забувати про людей, від яких залежить життя найуразливіших. На опублікованій МОЗ фотографії лікарі пояснюють – “ми залишаємося тут заради вас, а ви залишайтеся вдома заради нас”.

За матеріалами: ТСН, Цензор., Прямий

Читати:  В Україні два дні не працюватимуть пункти COVID-вакцинації: коли та що сталося