Міносвіти рекомендує 22-24 лютого перейти на дистанційне навчання
У Міністерстві освіти та науки рекомендують 22-24 лютого організувати освітній процес навчальних закладів у дистанційному форматі. Про це повідомив голова міністерства Сергій Шкарлет.
За його словами, це превентивний захід перед роковинами початку війни Росії проти України. Робиться це з метою забезпечення життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу.
Він уже звернувся із відповідною рекомендацією до начальників Київської міської та обласних військових адміністрацій, а також до керівників навчальних закладів.
“Станом на сьогоднішній день внаслідок агресії РФ пошкоджено 3128 навчальних закладів, з яких 441 – повністю зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення”, – додав міністр.