Міносвіти рекомендує 22-24 лютого перейти на дистанційне навчання

Міносвіти рекомендує 22-24 лютого перейти на дистанційне навчання


У Міністерстві освіти та науки рекомендують 22-24 лютого організувати освітній процес навчальних закладів у дистанційному форматі. Про це повідомив голова міністерства Сергій Шкарлет.

За його словами, це превентивний захід перед роковинами початку війни Росії проти України. Робиться це з метою забезпечення життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу.

Він уже звернувся із відповідною рекомендацією до начальників Київської міської та обласних військових адміністрацій, а також до керівників навчальних закладів.

“Станом на сьогоднішній день внаслідок агресії РФ пошкоджено 3128 навчальних закладів, з яких 441 – повністю зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення”, – додав міністр.

Читати:  Договірну кредитну програму з МВФ досягнуто: